Automaty NetEnt, które powinieneś wypróbować już dziś: Alien Robots

Łącząc konwencjonalne linie wygrywające z nowszym systemem wynagradzania, Alien Robots to naprawdę fantastyczny 5-bębnowy automat wideo firmy NetEnt. Umożliwia graczom obstawianie na 30 liniach wygranych lub, alternatywnie, podwojenie ich zakładu i aktywowanie wszystkich 243 sposobów na wygraną. Dzięki swojej uroczej tematyce science-fiction, darmowym obrotom i rozwiniętym lepkim dziczy z re-spinem, ta gra oferuje zabawne i satysfakcjonujące wrażenia z grania.

Alien Robots

Alien Robots został stworzony w 2016 roku przez jednego z najbardziej innowacyjnych dostawców oprogramowania kasynowego NetEnt, wcześniej znanego jako Net Entertainment. I od razu widać, kiedy otwierasz gniazdo – zawiera wspaniałą grafikę i piękny retro design przypominający stare arkadowe gry wideo. Jednak najciekawszą atrakcją jest mieszanie standardowych linii z 243 zakładami, o których mowa w grze. Na 5 bębnach po 3 rzędy znajduje się 30 linii wygrywających, tak jak w większości typowych automatów wideo. Jednakże, wraz z nimi, gracze kasyna mogą również zapewnić niesamowite sposoby wygrywania 243 i cieszyć się wieloma wygranymi.

Zakres zakładów jest szeroki, z limitami od 0,01 do 150,00 kredytów na spin. Gracze mogą postawić do 5 monet na linię i wybrać wartość monety od 0,01 do 0,50 kredytów. 30 linii wygrywających jest również regulowanych, więc gracze mogą włączyć dowolną liczbę graczy.

Symbole specjalne

Futurystyczny motyw w Alien Robots jest pięknie przedstawiony za pomocą pikselowanych kart od Ten do Ace, które pojawiają się na przejrzystych bębnach w stylu mechanicznym. Istnieją również kolorowe postacie robotów, które służą jako symbole o wyższych płacach. Co ciekawe, w tabeli wypłat znajdują się dwa zestawy wygranych – symbole, które płacą, gdy spadają na linię i co przynoszą, jeśli pojawiają się na bet. Linie okazują się dużo bardziej lukratywne niż sposoby, szczególnie jeśli chodzi o kombinacje 5-symbolowe. Na przykład czerwony robot wypłaca jackpot w wysokości 10 000 monet, kiedy 5 robotów tego rodzaju pojawia się na aktywnej linii. W przeciwieństwie do tego, kiedy wpadają na którykolwiek ze sposobów obstawiania, płacą tylko 1500 monet.

Alien Robots

W tym slocie są dwa specjalne symbole: Dziki i Rozproszony. Ikona Wild jest przedstawiona jako biały robot z czerwonymi oczami i zielonymi piorunami emitującymi z jego głowy. Zastępuje wszystkie symbole, z wyjątkiem Scatter, który jest obrazem latającego talerza, który najwyraźniej promuje roboty z powierzchni planety za pomocą błysku zielonego światła. Ta ikona Scatter uruchamia funkcję darmowych spinów w grze. Jednak ani Wild, ani Scatter nie posiadają kompletnych wygrywających kombinacji na własną rękę.

Gry i funkcje dodatkowe

Główną zaletą Alien Robots jest funkcja darmowych spinów, która wyzwala za każdym razem, gdy 3 lub więcej rozproszonych latających spodków pojawia się w dowolnym miejscu na bębnach. Dokładna liczba obrotów przyznanych graczowi zależy od liczby UFO, które spowodowało uruchomienie tej funkcji. Jeśli gracze otrzymają 3 symbole rozproszone, otrzymają 10 darmowych spinów, a jeśli wylądują 4 symbole rozproszone, wygrywają 20 spinów. Ci, którzy mają dodatkowe szczęście i zdobędą 5 punktów rozproszonych w dowolnym miejscu, będą mogli cieszyć się niesamowitymi 50 darmowymi spinami.

Alien Robots

Darmowe rundy rozpoczynają się od razu przy tych samych zakładach i liczba linii (lub linii plus sposób zakładu) aktywuje się podczas spinu. Mogą one również zostać ponownie aktywowane, jeśli podczas wykonywania funkcji na bębnach pojawią się 3 lub więcej symboli Scatter. Jeśli podczas darmowych spinów pojawi się ikona Wild, uruchamia funkcję Expanded Sticky Wild. Te Sticky Wilds rozszerzają się, aby zakryć cały bęben, na który wylądowali i są trzymane w swojej pozycji, podczas gdy aktywują jeden re-spin bębnów. Oznacza to, że każdy Wild podczas darmowych spinów wyzwala jeden dodatkowy spin. Po dodatkowym re-spin, Sticky Wild powraca do zwykłego symbolu Wild.

Inną rzeczą, na którą gracz musi zwrócić uwagę, zanim zacznie grać w Alien Robots na prawdziwe pieniądze, jest gra łączona z liniami zakładów i zakładami. Podczas gdy linie wygrywające są liniami o różnych kształtach na bębnach, sposoby płacenia dają możliwość wygrania, gdy 3 lub więcej identycznych ikon pojawia się na dowolnej pozycji na sąsiednich bębnach. Mimo to oba systemy wymagają symboli, aby wylądować od lewej do prawej, zaczynając od pierwszej rolki.

Wniosek

Chociaż przejście od linii zakładów do zakładów wydaje się na początku bardzo skomplikowane, jest to dość proste. Kiedy gracze wybierają zakłady na obie strony i linie, ich zakład jest podwojony. Ogólnie rzecz biorąc, gra jest wygodna, przyjazna dla użytkownika i dostępna w prawdziwych pieniądzach lub w trybie treningowym na wszystkich platformach.

Grafika jest w stylu vintage, ale wciąż jest ostra i oszałamiająca, a słodkie animacje aktywują się na każdym zwycięskim spinie. Kumulacja 10 000 żetonów podczas podstawowej gry jest wystarczająco atrakcyjna, ale szczęśliwcy mogą wygrać nawet 50 000 monet, jeśli grają z maksymalnymi zakładami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *