Automaty do gier online: 5 najlepszych wiosennych automatów do gry w tym roku

5 Mariachi

5 Mariachi

 To tętniąca życiem i kolorowa gra wideo Habanero jest zdecydowanie jedną z gier, jeśli jesteś w towarzystwie ducha. Ma pięć bębnów i 25 linii w sumie, z RTP 96,67% i wartości monety od 0,01 do 20 monet. Zaproszono cię do przyłączenia się do fiesty i świętowania, gdy przybywa pięciu mariachi i zabierz ze sobą imprezę w jednych z najlepszych automaty do gier online.

Wyląduj trzema lub więcej symbolami Piñata, aby wywołać funkcję Piñata Pick: będziesz mieć do wyboru symbole Piñata i możesz skończyć z nagrodą pieniężną o wartości nawet 100-krotności twojego zakładu. Wyląduj trzema symbolami czaszki, a otrzymasz 15 bezpłatnych obrotów; jeśli pojawią się symbole señorita, wszystkie będą się zmieniały w ten sam symbol, co pomoże ci wygrywać kombinacje. Jakby tego było mało, do wygrania jest również losowo uruchamiany jackpot progresywny.

Gorączka złota

Gorączka złota

 Te automaty do gier online zapraszają cię do poszukiwacza i udaj się w ekscytującą podziemną wyprawę, aby odkryć ukryte skarby. Ta gra wideo, zaprojektowana przez Pragmatic Play, osadzona jest w starym szybie kopalni, gdzie zachęcamy do wydobywania złota. Slot ma pięć bębnów i 25 linii wygrywających, z RTP 96,5%.

Górnik brodaty jest najcenniejszym symbolem, nagradzającym wypłatami do 20 razy wyższym od twojego zakładu, podczas gdy kij dynamitu działa jak szalony, zastępując wszystkie inne symbole oprócz rozproszenia. Wyląduj na środkowych trzech bębnach, aby uruchomić funkcję darmowych spinów: otrzymasz 15 darmowych spinów i zbierzesz złote symbole bryłek. Im więcej zbierzesz, tym więcej symboli brodatych górników zostanie wprowadzonych na bębny. Wyłóż rozproszkę, gdy aktywne są darmowe spiny, a otrzymasz kolejne dwa, które możesz wykorzystać.

Highlander

Highlander

Te automaty do gier online oparte są na klasycznym filmie fantasy z 1986 r. O tej samej nazwie, który rozgrywa się zarówno w Nowym Jorku, jak i surowych szkockich wyżynach. Różne postacie z filmu jako symbole na bębnach i jest nawet rockowa ścieżka dźwiękowa w stylu lat 80., która gra, gdy kręcisz szpulami. Ten automat wideo Microgaming jest jednym z wielu, który eliminuje linie wygrywające, zamiast tego używa mechaniki 243-sposobów na wygraną.

Rozmiar monety wynosi od 0,40 do 50 na spin. Połóż dwa symbole Highlander Watcher Scatter i przekształcą się w wilds, aby pomóc ci wylądować zwycięskimi kombinacjami. Wyrzuć trzy lub więcej z nich, a ustawienie zmieni się z Highlands w Nowy Jork, gdzie będziesz mieć 10 darmowych spinów do zagrania. Podczas tej operacji błyskawica może uderzyć losowo i zamienić losowe symbole w dziczy.

Holly Jolly Penguins

Holly Jolly Penguins

Jeśli chcesz zagłębić się w świąteczną atmosferę, Holly Jolly Penguins może być dla ciebie najlepszym miejscem. Jest to kolejne wydanie Microgaming, ale w przeciwieństwie do Highlandera, nie korzysta z mechanizmu 243-sposobów na wygraną, zamiast tego wybiera linie wygrywające, z których 45 jest dokładnych. Można go grać za 0,50 do 125 monet na spin i ma on niską do średniej wariancję, więc powinien często wypłacać mniejsze sumy.

Istnieją dwa symbole wild, które mogą zastąpić jakikolwiek inny symbol z wyjątkiem rozproszenia. Jeśli wylądujesz trzema rozproszonymi pingwinami, wygrasz nagrodę i uruchomisz funkcję darmowych spinów – możesz zarobić początkowo do 80, a podczas gdy darmowe spiny są w grze, możesz zarobić kolejne 20, lądując więcej rozproszonych. Wspaniałą rzeczą jest to, że nie ma ograniczeń co do liczby darmowych spinów, jakie możesz otrzymać.

Joker Stacks

Joker Stacks

To, co wyróżnia ten nowy automat wideo przez iSoftBet, to fakt, że nadaje on nowy styl klasycznym motywom owocowym. Jego konfiguracja sprawia, że ​​jest wyjątkowa: ma pięć bębnów, z których te mają tylko trzy symbole, a te z czterema symbolami. Jeśli chodzi o motyw, może to być motyw, który widzieliście w wielu innych automatach, ale motywy owocowe Jokera stosu są prezentowane w świeżym, wizualnie imponującym sposobie.
Dzikim symbolem jest błazen – może zamienić wszystkie bębny o nieparzystych numerach w spiętrzone dziko dla następnego spinu. Wyłóż trzy złote symbole scatter, aby aktywować funkcję darmowych spinów. Będziesz miał 15 darmowych spinów do wykorzystania, a jeśli zbierzesz sześć błaznych dziczy, pierwsza rolka zamieni się w ułożoną dziko; zbieraj więcej błaznów, a wszystkie trzy bębny o numerach nieparzystych będą zwariowane, aż do wyczerpania darmowych spinów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *